Mstudio na FacebookuMstudio na Twitteru

BOSU FITNESS, BOSU DRUMS

  • BOSU cvičení je velmi oblíbený systém cvičení určený pro zpevnění svalů celého těla. Základem BOSU cvičení je speciálně vyvinutá nafukovací kopule, která je z jedné strany plochá a z druhé nafouklá. Na jejích bočních stranách jsou rukojeti, které slouží k otáčení. Je specificky navrženo, aby pomohlo dosáhnout rovnováhy mezi svalovými systémy posturálních a fyzických řetězců rychleji, bezpečněji a kompletněji než jakékoliv jiné tréninkové zařízení.
  • Balanční cvičení, které stimuluje svaly hlubokého stabilizačního systému, zajišťuje správné držení těla a zdokonaluje rovnováhu, která je k životu nezbytně nutná. BOSU je bezpečné a umožňuje každému uživateli určit si vlastní úroveň obtížnosti.
  • Největší lákadlo BOSU je, že je velmi zábavné. Pokud Vám přijde zumba příliš taneční, aerobic nudný a pilates neakční, je BOSU to pravé pro Vás. BOSU se například od zumby liší tím, že se s ním klasicky cvičí. Díky speciální pomůcce BOSU Balance Trainer je však cvičení jiné a zábavnější, než jste zvyklí. Cvičení je vhodné pro aktivní sportovce, klienty se sedavým zaměstnáním, seniory, nastávající maminky i ženy po těhotenství.
  • Bubnování a posilování na Bosu. Bosu drums je novinka v našem fitness studiu.
  • Novinka přináší zábavu, psychické uvolnění a radost z pohybu.
  • Cvičením zábavnou formou procvičujete horní i dolní část těla. Jednoduché, promyšlené propojení tanečních a aerobikových kroků s BUBNOVÁNÍM maximalizuje efekt spalování a následného zpevňování celé postavy.

NAHORU