Mstudio na FacebookuMstudio na Twitteru

Galvanické omlazení pleti - cílí přímo na zdroj stárnutí

Ošetření pleti pomocí galvanického přístroje je jedním ze způsobů, jak můžete svou stárnoucí pleť udržet ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky. Galvanoterapie omlazuje pleť, vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku a vyhlazuje celé tělo. Galvanický přístroj pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu. Součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek. 

  • výrazně redukuje hluboké rýhy a vrásky, podbradek, akné
  • hloubkově čistí pokožku
  • aktivuje štěpení buně
  • aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky obličeje
  • sjednocuje tonus a odstín pleti

Jak funguje galvanické ošetření

Přístroj velikosti a vzhledu klasického depilačního strojku funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu (povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě) a je natolik chytrý, že si i sám identifikuje typ pleti, podle kterého si nastaví intenzitu proud. Poté započne hloubkové čištění pleti ve všech vrstvách kůže. Následně se galvanikem do pokožky vpraví kosmetické přípravky, které pleť vyživí a zbaví pleť všech nečistot a toxinů, které jsou v ní obsaženy. Ani akné, ekzém, lupenka nebo velmi vrásčitá pokožka není překážkou ke galvanizaci, ba naopak.

Jestliže je žena starší třiceti let, dochází dokonce kromě hloubkového čištění ještě ke štěpení buněk, čímž je podpořena jejich obnova.

U galvanického přístroje je možné měnit více nástavců - kromě nástavce na obličej, krk a dekolt je to dále nástavec na okolí očí (zmírnění otoků, kruhy pod očima), dále nástavec určený k masáži hlavy (k masáži vlasových cibulek, podpora růstu vlasů), je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Tento nástavec je ve formě hřebínku a tak se dostane dobře mezi vlasové cibulky a pokožku, kde pak aktivuje vlasové cibulky, které již nejsou aktivní a také podporuje růst nových vlasů.

Jak probíhá samotné ošetření

Před samotnou galvanizací se obličej odlíčí speciální odličovací pěnou, která podporuje obnovu pleti společně s následnou galvanizací. Doba samotného ošetření je 20 - 30 minut. Ošetření je bezbolestné a již po jednom použití jsou viditelné výsledky.

Výhodou tohoto druhu pleťového čištění je také to, že na rozdíl od jiných čistících metod není po proceduře obličej červený ani nijak citlivý, proto je možno se nalíčit ihned po aplikaci a není třeba se bát, že by tak byl obličej zvláště zatěžován. Ženy si velmi chválí krásně hebkou pleť po zákroku a často tak nemusejí ani použít make-up.

Kromě vyčištění od nečistot a toxických látek je dále pleť více sjednocena - tedy zmírňují se různé barevné odlišnosti pleti jako kruhy pod očima, červené flíčky apod.. Galvanický přístroj lze také použít na celulitidu.

Efekt je viditelný už po jedné aplikaci a pleť je méně unavená a výrazně jemnějšího a zdravějšího vzhledu.

NAHORU