Mstudio na FacebookuMstudio na Twitteru

Ukončení provozovny v Rychnově nad Kněžnou

13.4.2018

Vážení klienti,

z důvodu nízké kapacity návštěvnosti a zároveň i naší těhotenské infekci jsme se rozhodla o ukončení Mstudia v Rychnově nad Kněžnou a návrat do Kostelce nad Orlicí. Bohužel až na pár hodin upadla návštěvnost a nejsme nákladově schopni to celé pokrýt. Zároveň se mi naskytla možnost mít bydlení ve vlastních prostorách v Kostelci nad Orlicí a z toho důvodu jsem se rozhodla vrátit tam, kde se Mstudio zrodilo. Chápeme, že naši věrní rychnovští klienti budou smutní, ale moc děkujeme za pochopení. I pro nás to není jednoduché. 

Pokud jde o kredity, všechny jsou platné do 31. 5. 2018. Kdo nestihne vychodit, přesouvají se do Kostelce nad Orlicí. Snažte se prosím je vychodit. Nejsou vratné. Hodiny Alpinningu se neustále ještě plní, jsou i hodiny CORE se Zuzkou a BOSU s Vendulkou.

Vzhledem i ke krásnému ročnímu období a následujícím dnům přibydou v rámci Mstudia i venkovní aktivity! Neváhejte s námi skákat venku v kangoo botkách a brzy přibyde velká novinka! Buďte s námi a sledujte informace!

Všem přeji krásné jarní období a budu se těšit na všechny v Kostelci nad Orlicí.

Martina 

« zpět na seznam novinek

NAHORU