Mstudio na FacebookuMstudio na Twitteru

Rezervace

 ONLINE REZERVACE

Jsem úplný nováček

  1. Vstup do online rezervačního systému
  2. Tlačítko vpravo nahoře "Přihlásit"
  3. Nová registrace – zaregistrujte se zde
  4. Na Vámi uvedený e-mail bude zaslána zpráva s odkazem, po jehož potvrzení bude registrace dokončena.
  5. Nyní se můžete přihlásit pomocí e-mailu a hesla a rezervovat se na lekce.

Storno poplatky

  • Storno poplatek ve výši hodnoty zarezervované lekce účtujeme v případě, že klient nezruší svou rezervaci 6 hodin před začátkem zarezervované lekce, na lekci nedorazí a zabírá místo. 
  • Jde i o čas instruktorky, kdy počítá s hodinou a Vy pak nepřijdete. 
  • O storno poplatku bude každý klient informován instruktorkou, sms zprávou nebo emailovou adresou, kterou uvádí ve svém účtu v online rezervačním systému.
  • Storno poplatek požadujeme zaplatit do 14 dnů. V případě, že se tomu tak nestane, bude účet klienta automaticky zablokován. 
  • Pokud klient manipuluje s určitým kreditem na svém účtu, storno poplatek se automaticky odečte z nahraných peněz na jeho účtu v online rezervačním systému.

Funkce "Náhradník"

Funkce "Náhradník" funguje jako čekací listina na ty lekce, které jsou již zaplněné, pro ty, kteří se přesto chtějí přihlásit a počkat, zda na ně přijde řada a získají své místo. 

Každý, kdo se mezi "náhradníky" přihlásí, počítá s možností, kdy je možné, že pro něj vznikne místo na vybrané lekci na poslední chvíli. Pokud se tak stane, zarezervovaný je povinný se na lekci dostavit. Neučiní-li tak, máme právo po klientovi vyžadovat kompenzaci v podobě uhrazení storno poplatku ve výši hodnoty zarezervované lekce. 

Každý, kdo se z "náhradníků" přesune do "zarezerovaných", bude informovaný automatickou SMS a e-mailem. 

Ochrana osobních údajů

Klient souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů - jméno, příjmení, telefonní číslo, datum narození a e-mailová adresa.

Ochrana osobních údajů klienta, který je yzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Klient souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na e-mailovou adresu.

NAHORU